Práce přímo pro tebe?

Kariéra v TNTsoft

Nastartuj svojí kariéru v TNTsoftu. Pomůžeme ti naučit se vše potřebné,  vyzkoušet si práci, kterou jen tak nezažiješ a mnoho dalšího.

Aktuální volné pozice

Nenašli jste volnou pozici pro sebe? Zkuste štěstí a napište nám, co by jste chtěl u nás dělat, a my se s vámi spojíme.

Obchodní divize:

Obchodní zástupce

Požadujeme:
Výhodou:
Nabízíme:

Máš plno času a chceš si přivydělat? Srší z tebe obchodní duch, umíš příjemně mluvit? To hledáme přímo tebe. 

Na pozici obchodní zástupce budeš nabízet naše služby našim potencionálním klientům. Budeš nabízet služby z naší marketingové divize – Výroba webových stránek a jejich úprava, SEO, správa sociálních sítí, zabezpečení webu, grafika, reklama a mnoho dalšího. Nebudeš pro nás pracovat na plný úvazek, ale i přesto si, s trochou šikovnosti, budeš moct vydělat i více jak v normální práci.

Dám ti příklad, tvůj kamarád zakládá např. novou restauraci a potřebuje to rozjet. V dnešní době to nejde bez marketingu, tak mu ho nabídneš, sejdeš se s ním, projednáš co by potřeboval, doporučíš mu naše služby, a nasbíráš od něj informace. Poté nám informace předáš, a my ti dáme cenovou kalkulaci. V tomto příkladu si např. objedná náš kompletní balíček služeb – webové stránky, sociální sítě, foto&video, reklama offline i online. Řekněme, že to chce rozjeto opravdu ve velkém a tedy bude celková cena 150 000 korun. Protože ty máš 10%, máš z tohoto obchodu 15 000 kč.  To není všechno, tímto se může stát tvým pravidelným zákazníkem a bude například chtít ještě něco dokoupit, z dokoupených služeb máš už 20%.

Toto znamená, že když se ti povede udělat takové zakázky 2-3 (dle našich zkušeností trávíš na jedné 10 hodin = 30 hodin celkem) za měsíc, máš plat mnohdy i vyšší,než by jsi pracoval na plný úvazek 160 hodin.

Nevíš co je SEO, jak se tvoří webové stránky, spravují sociální sítě atd.? Nevadí, dostaneš od nás kompletní školení, kde se vše potřebné naučíš.

Jestli tě tato práce zaujala, napiš nám. Spojí se s tebou náš SEO a všchno s tebou domluví. Pokuď nemáš životopis, v tomto případě ho nemusíš posílat.

Divize Videoprodukce:

Kameraman

Požadujeme:
Výhodou:
Nabízíme:

Baví tě, a umíš natáčet? Jsi z Karlovarského kraje? Máš vlastní techniku, chceš si s ní začít vydělávat, nebo už jsi dříve pracoval jako kameraman a hledáš novou práci? Tak to jsi na správném místě!

Ať už jsi zkušený kameraman, nebo umíš jen základy, hledáme nové kameramany na natáčení všeho možného v Karlovarském Kraji, ale práci ti občas nalezneme i např. v Mikulově, nebo v dalších místech republiky. 

Natáčet budeš reklamy, reportáže, stock videa, záznamy z akcí a v budoucnosti plánujeme i dokumentární seriál a celovečerní film. 

Po přihlášení se s tebou spojí kompetentní kolega, probere s tebou tvoje zkušenosti, možnosti, zhodnotí tvojí předchozí práci. Ten poté posoudí, jestli vyhovuješ pro naší práci a domluvíte se spolu, jestli my vyhovujeme tobě. V současné době musíme odmítat zakázky z důvodu nedostatku kameramanů, takže tě budeme chvíli brát na již dohodnuté zakázky jako parťáka na zkoušku,pokuď se nám ověříš, budeme vědět, že s tebou můžeme počítat a budeme brát více zakázek.