SEO optimalizace

Analýza klíčových slov

Zanalyzujeme vaše webové stránky a klíčová slova. Vybere ty klíčová slova, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů - vyšší návštěvnosti webu.

Optimalizace

Optimalizujeme vaše webové stránky a texty podle klíčových slov a posílíme vaší pozici ve vyhledávačích. A to bez placených reklam.

Analýza konkurence

Koukneme se na optimalizaci vaší konkurence a pokusíme se je předehnat ve vyhledávačích. Můžeme například cílit na stejné klíčové slova, ale lépe.

Linkování

Vytvoříme vám síť linků, která podpoří důvěryhodnost vašeho webu. Tím docílíme vyšší návštěvnosti z těchto linků a vyšší pozici ve vyhledávačích.

SEO optimalizace
Optimalizace pro vyhledávače

Posilte pozici vašeho webu ve vyhledávačích!

Pozice výše ve výsledcích vyhledávání je nejsnažší cesta k získání nových zákazníků, nebo návštěvníků vašeho webu. Docílit se toho dá analýzou,  optimalizací a konkurenční analýzou klíčových slov. SEO znamená „Search engine optimization“ a česky to znamená optimalizace pro vyhledávače.

SEO analýzou získáme potřebné data o vyhledávanosti klíčových slov z vaší oblasti podnikání a vybereme správná klíčová slova pro vás, se kterými by jste měli dále pracovat.

SEO optimalizací vylepšíme pozici vašeho webu ve vyhledávačích. Docílíme toho přepsáním textu, přidáním odkazů a dalšími úpravami vašeho webu.

Můžeme také zanalyzovat klíčová slova vašeho konkurenta a pokusit se být lepší než on a předběhnout ho ve výsledcích vyhledávání.

0
Let zkušeností
0
Experti
+ 0 tisíc
Zpracovaných klíčových slov
0 +
optimalizovaných stránek
Kontaktujte nás

Objednejte si optimalizaci pro vyhledávače

Kontaktujte nás skrze telefon, email, nebo přes formulář zde na této stránce a my se vám budeme co nejdříve věnovat