Správa sociálních sítí

Správa sociálních sítí

Dejte nám do správy vaše socky a my vám pomůžeme!

Spravujeme sociální sítě efektivně. Známe doporučovací algoritmus a dokážeme ho využít v náš prospěch. Ve spolupráci s našimi grafiky vytvoříme individuální a originální vzhled feedu a navrhneme ideální příspěvky na propagaci vaší firmy nebo produktu.

správa sociálních sítí
Správa sociálních sítí - co spravujeme

Sociální sítě přímo pro vás

Propagace firmy, nebo značky na sociálních sítích není jednoduchá věc. Ne každá sociální síť se hodí právě pro vaší firmu, nebo produkt. V seznamu níže naleznete 4 zásadních sociálních sítí, které spravujeme nejčastěji. Poradíme vám, jaké sociální sítě používat ještě před začátkem naší spolupráce. Je taky možné, že pro vás žádná ani vhodná nebude.

Facebook

Facebook lze považovat za otce sociálních sítí – Facebook byl totiž první hromadně používanou sociální sítí na světě. Facebook se už ale netěší takové oblibě, jako dříve.

Instagram

Instagram je sociální síť plná fotografií a videí. Ukažte krásy vaší služby, produktu a dalších zajímavých věcí. Nově můžete i přímo prodávat skrze Instagram

Youtube

Youtube je sociální síť videí. Máte co ukázat? Návod, nápad, víte o svém produktu zajímavé informace? Pomůžeme vám nastavit kanál, vytvořit grafiku a poradit vám, co tam dát. Po domluvě se dá i zajistit natočení videí.

LinkedIn

LinkedIn je sociální síť pro firmy a jejich zaměstnance. Na linkedIn se vyplatí být větším firmám, nebo službám pro firmy. Např. zmrzlinář tam úspěch moc mít nebude.

Fames ac turpis egestas

Jak docílíme úspěšnosti vašich sociálních sítí

Úspěch na sociálních sítích je velmi problematická záležitost. Hlavní jevědět, jak to celé vlastně funguje a tuhle vědomost využít pro svůj prospěch. My tu vědomost máme. Víte např. že úspěšnost vašich příspěvků záleží i na tom, jak je příspěvěk napsán a co obsahuje? Dosah příspěvků zavisí na mnoho faktorech. Nechte nás tyto faktory využít pro váš úspěch.