Marketingová konzultace

správa sociálních sítí
Co nabízíme?

Poradíme vám jak na to!

Vlastníte firmu a chcete podpořit vaše prodeje, návštěvnost, nebo povědomost o vaší značce? Poradíme vám jak na to. Sejde se s vámi náš nejlepší marketingový konzultant a jednoduše si s vámi promluví. Vyslechne vás a poradí nejrozumnější cestu k vašemu úspěchu. Marketingová konzultace je obecně velmi oblíbená mezi malými a středními podnikateli, protože musíte vynaložit nějaký ten čas a úsilí. Naučíme vás jak podpořit váš marketing, předáme vám naše zkušenosti a zhodnotíme váš byznys plán. 

A nakonec jedno takové tajemství: jde to i bez placené reklamy, jediný váš náklad bude tato konzultace!

Co od nás můžete očekávat?

Můžete od nás očekávat hodně, ale hlavně zavisí na vás, na vašem úsilí, na vaší kreativitě a na vaší trpěnlivosti, protože výsledky se nedostaví ihned na první pokus.

Metody zadarmo

Poradíme vám, jak zvýšit návštěvnost, povědomí o značce a množství nákupu metodami, které vám nikdo neporadí, protože jsou kompletně zadarmo!

Vysoký výkon

Poradíme vám tak, jak nejlépe umíme, a jak to bude mít největší úspěšnost. Pozor ale, výsledky se nejspíše dostaví až za nějaký čas!

Popovídáme si

Popovídáme si s vámi o vaší službě, řekneme, co si o ní myslíme a jak velkou šanci k úspěchu má. Případně tu šanci zvýšíme!

Nastavení nosičů

Můžeme vám pomoct nastavit vaše sociální sítě tak, aby co nejvíce vyhovovali vašemu účelu, a aby váš klient měl vo nejpříjemnější cestu k nákupu!

Naučíme vás analýzu

Naučíme vás základní analýzu trhu, návštěvnosti webových stránek a mnoho dalšího. Ale jen to, co se vám bude opravdu hodit!

Checklist

Vytvoříme pro vás checklist(odškrtávací seznam). Můžete to brát jako úkolníček, podle kterého, když se budete řídit, úspěch se dostaví!

Na závěr

Neřekneme vám jen to, co chcete

Při našich konzultacích se snažíme být co nejvýce upřímní. Většina jiných agentur vám řekne jen to, aby jste slyšeli to co chcete. Jejich základní cíl je výdělek. Náš základní cíl je, aby jsme byli všichni spokojení, proto vám řekneme i ty negaticní věci. Například konstruktivní kritiku na váš produkt/službu, ale když budeme moct, navrhneme vám řešení.

marketingová konzultace