Marketing Karlovy Vary

Marketing
Karlovy Vary

Vystřelíme vaše webové stránky až na měsíc!

o nás

Marketing od TNTsoftu

 Jsme moderní marketingová agentura zaměřená na digitální prostor. TNTsoft sídlí převážně v Karlových Varech. Držíme se nejmodernějších a zkušenostmi ověřených postupů. Jsme tým mladých perspektivních lidí, kteří máme již několik let zkušeností a mnoho spokojených klientů za sebou a pracujeme společně pod značkou TNTsoft.

TNTsoft - vaše digitální agentura
Marketing Karlovy Vary - vše v jednom od TNTsoftu

Dejte digitální část firmy do našich rukou

Nechte nás využít všechny naše zkušenosti a my je použijeme pro vytvoření identity vaší firmy, její propagace na všech kanálech a to nejen online, ale i offline. Namyslíme vám jméno, zacílení, cíle. Vytvoříme vám grafický vzhled, logo, texty. Navrhneme a zrealizujeme vám webové stránky, zalistujeme vás na internet (vyhledávače a katalogy). Vytvoříme vám polepy do kanceláře, či navrhneme rozestavění a vzhled vaší prodejny. Prostě vše, co se týká firmy a jejího vzhledu a propagace. To vše a ještě více poskytuje TNTsoft.

Reference TNTsoftu

Pro koho jsme již pracovali

Měli jsme to štěstí spolupracovat jako TNTsoft s různými firmami z různých odvětví – obchodní centra, televize, politická strana nebo humoristický časopis. Řídili jsme jim marketing, tvořili webové stránky a mnoho dalšího. A vy se k těmto firmám můžete přidat – stačí nás kontaktovat.

Tvorba webových stránek TNTsoft

Navrhneme a vytvoříme vám webové stránky přímo na míru

Vytvoříme pro vás webové stránky od začátku až do konce. Poradíme vám, co přesně by váš web měl obsahovat, zpracujeme grafický návrh a poté web vytvoříme. Nasledně poskytujeme měsíční prostor pro malé úpravy a po 3 měsících zpracujeme komplexní studii na váš nový web a případně poradíme úpravy a vylepšení. Tohle dostanete jen v TNTsoftu!

TNTsoft - vaše digitální agentura
Grafika a Design - tvorba grafiky
Co nabízíme

Grafika od profesionálů TNTsoftu

Naši profesionální grafičtí designéři se vám postarají o veškerou grafiku pro vaší firmu, vytvoří korporátní identitu a vše co bude potřeba. s oborem grafika máme bohaté zkušenosti , např. s vytvořením grafického návrhu webových stránek vám grafiku zpracuje UX designer podle nejnovějších marketing trendů, které jsme se naučili i předvídat. Grafika je podle nás v TNTsoftu důležitá věc pro firmy, protože je to první věc, kterou váš potencionální klient vidí.

Co nabízímev TNTsoftu?

Poradíme vám jak na to!

Vlastníte firmu a chcete podpořit vaše prodeje, návštěvnost, nebo povědomost o vaší značce? Poradíme vám jak na to – na marketing. Sejde se s vámi náš nejlepší marketingový konzultant a jednoduše si s vámi promluví. Vyslechne vás a poradí nejrozumnější cestu k vašemu úspěchu. Marketingová konzultace od TNTsoftu je obecně velmi oblíbená mezi malými a středními podnikateli, protože musíte vynaložit nějaký ten čas a úsilí. Naučíme vás jak podpořit váš marketing, předáme vám naše zkušenosti a zhodnotíme váš byznys plán. 

A nakonec jedno takové tajemství: jde to i bez placené reklamy, jediný váš náklad bude tato konzultace! A tohle vše vám ukážeme.

správa sociálních sítí
SEO optimalizace
Optimalizace pro vyhledávače od TNTsoftu

Posilte pozici vašeho webu ve vyhledávačích!

Pozice výše ve výsledcích vyhledávání je nejsnažší cesta k získání nových zákazníků, nebo návštěvníků vašeho webu. Docílit se toho dá analýzou,  optimalizací a konkurenční analýzou klíčových slov. SEO znamená „Search engine optimization“ a česky to znamená optimalizace pro vyhledávače.

SEO analýzou získáme v TNTsoftu potřebné data o vyhledávanosti klíčových slov z vaší oblasti podnikání a vybereme správná klíčová slova pro vás, se kterými by jste měli dále pracovat.

SEO optimalizací vylepšíme pozici vašeho webu ve vyhledávačích. Docílíme toho přepsáním textu, přidáním odkazů a dalšími úpravami vašeho webu.

V tntsoft můžeme také zanalyzovat klíčová slova vašeho konkurenta a pokusit se být lepší než on a předběhnout ho ve výsledcích vyhledávání.

Správa sociálních sítí od TNTsoft

Dejte nám do správy vaše sociální sítě a my vám pomůžeme!

U nás v TNTsoftu spravujeme sociální sítě efektivně. Známe doporučovací algoritmus a dokážeme ho využít v náš prospěch. Ve spolupráci s našimi grafiky vytvoříme individuální a originální vzhled feedu a navrhneme ideální příspěvky na propagaci vaší firmy nebo produktu. Marketing na sociálních sítích je velice důležitý, jinak totiž skončíte v zapomnění.

správa sociálních sítí
Kontakt do TNTsoftu

Dohodněte si s námi bezplatnou schůzku a uvidíme, co pro vás můžeme udělat.

Napište nám, kdo jste, a co chcete udělat pro svojí firmu a my vám nabídneme to nejlepší pro vás. TNTsoft se o to postará!

reference
O nás - TNTsoft

Jsme moderní marketingová agentura zaměřená na digitální prostor. Sídlíme převážně v Karlových Varech. Držíme se nejmodernějších a zkušenostmi ověřených postupů. Jsme tým mladých perspektivních lidí, kteří máme již několik let zkušeností a mnoho spokojených klientů za sebou.

Zadejte sem své telefonní číslo a my se vám ozveme.
©2024 Made with ♥ by TNTsoft