Správa
sociálních
sítí Most

Spravujeme sociální sítě efektivně. Známe doporučovací algoritmus a dokážeme ho využít v náš prospěch. Ve spolupráci s našimi grafiky vytvoříme individuální a originální vzhled feedu a navrhneme ideální příspěvky na propagaci vaší firmy nebo produktu.

Správa sociálních sítí Most

Jaké sociální sítě umíme

Propagace firmy, nebo značky na sociálních sítích není jednoduchá věc. Ne každá sociální síť se hodí právě pro vaší firmu, nebo produkt. V seznamu níže naleznete 5 zásadních sociálních sítí, které spravujeme nejčastěji. Poradíme vám, jaké sociální sítě používat ještě před začátkem naší spolupráce. Je taky možné, že pro vás žádná ani vhodná nebude.

Facebook lze považovat za otce sociálních sítí – Facebook byl totiž první hromadně používanou sociální sítí na světě. Facebook se už ale netěší takové oblibě, jako dříve.

Instagram je sociální síť plná fotografií a videí. Ukažte krásy vaší služby, produktu a dalších zajímavých věcí. Instagram se spíše hodí pro firmy zaměřené na nové neokoukané hezké produkty.

Youtube je sociální síť videí. Máte co ukázat? Návod, nápad, víte o svém produktu zajímavé informace? Pomůžeme vám nastavit kanál, vytvořit grafiku a poradit vám, co tam dát. Po domluvě se dá i zajistit natočení videí. 

LinkedIn je sociální síť pro firmy a jejich zaměstnance. Na linkedIn se vyplatí být větším firmám, nebo službám pro firmy. Např. zmrzlinář tam úspěch moc mít nebude.

Twitter je sociální síť, kde spívají ptáčci – tweety – krátké texty, kde se člověk k něčemu vyjadřuje, nebo sdílí odkaz, info. Twitter se v dnešní době vyplatí převážně veřejně známým osobnostem a velkým firmám.

Sociální sítě má u nás na starost Silva